Tokyo Disney Resort

Herkese göre bir eğlence!

Sevgi paylaştıkça çoğalır!

Tokyo Disney Resort’ta tema parkları, çeşitli alışveriş olanakları ve Disney Hotel başta olmak üzere çeşitli konaklama olanakları ile eğlenmek olsun, konaklamak olsun, yemek yemek olsun, alışveriş olsun her şey başlı başına bir eğlence.

Parklar 7 tane tema alanından oluşmakta ve her bir temaya uygun görülecek bir yer ya da eğlence yan yana sıralanmaktadır. Rengarenk mağazalar ve restoranlar yan yana dizilmektedir. Parka adım atar atmaz mutluluğu yakalayacaksınız.  Disney’in arkadaşlarıyla beraber, Tokyo Disneyland’de harika anılar yaşayalım!

 

World Bazaar

Viktorya Dönemi’nin zarif binalarının yan yana dizildiği cadde.

Adventureland

Güney ülkelerinin kuşlarının şarkı söyleyen seslerinin kalbinizi yumuşatacağı barış dolu bir dünya…diye düşünmek için henüz çok erken! Dikkatli olun, burası risklerin ve maceraların dünyası!

Westernland

Burası 19. yüzyıl, dünyaya açılma döneminde olan Batı’dayız. Kırmızı kayalı dağlarını arka plandaki manzaraya alan Amerikan nehri uçsuz bucaksız akarken, düdük sesi rüzgarda taşınıp gidiyor.

Critter Country

Amerikan nehrinin kenarında olan kırmızı topraklı dağ. Onun çevresinde, birçok Critter (küçük hayvan) yaşamakta.

Fantasyland

Herkes masal dünyalarında yaşamak ister, değil mi? Burası hayallerin gerçekleştiği masal diyarı.

Toon Town

Disney animasyonlarındaki karakterlerin (toon’lar) yaşadığı, çok mu çok mutlu bir mahalle.

Tomorrowland

Kısa bir süre önce insanoğlunun hayallerini gerçekleştirdiği bu şehirde, uzaktaki uzaylılara doğru bir yolculuğa ya da sizi etkileyecek bir müzik şovuna tanık olabilirsiniz.

 

Kaynak: tokyodisneyresort.jp
Çeviren: Sema Türker


Sevgi paylaştıkça çoğalır!