35. Japonya Dojolar Arası Kendo Turnuvası

Yetişkinler ve gençler kategorisinde karşılaşmalar olacak

35. Japonya Dojolar Arası Kendo Turnuvası ve Japonya Dojolar Arası Gençler Kendo Turnuvası yaklaşıyor. Ülke genelinden gelen sonuçlar 13 Ekim tarihinde açıklanmıştı.

Yaklaşan etkinlikle ilgili bilgiler ise şöyle:

Zaman: 8 Kasım 2017

Yer: Sendai Spor Salonu (Miyagi İli, Sendai Şehri)

Organizasyon: Kâr Amacı Gütmeyen Kuruluşlar, Japonya Kendo Dojoları Federasyonu

Ev Sahibi: Miyagi Kendo Dojoları Federasyonu

Sponsorlar: Spor Bakanlığı, Nippon Derneği, Japonya Kendo Federasyonu, Miyagi Kendo Federasyonu, Miyagi İl İdaresi, Miyagi Eğitim Komitesi, Miyagi Spor Derneği, Sendai Şehir İdaresi, Kahoku Shimpo Medya, Tohoku Medya, Sendai Medya, Miyagi TV, Higashinippon Medya, NHK Medya (Sendai)

Sendai Spor Komisyonunun Katkılarıyla

Ülke Geneli Karşılaşmalarından Dereceler

35. Japonya Kendo Dojolar Arası Kendo Turnuvası (Takımlar Karşılaşması)

Birincilik / Wakayama Sunayama Gençler Kenyukai* (Wakayama)

İkincilik / İbaraki Gençler Kenyukai (İbaraki)
Üçüncülük / İmajuku Gençler Kendo Kulübü (Fukuoka)

Üçüncülük / Kashuwa Budokan (Chiba)

En İyi 8 / Aoshima Kendo Gençler Spor Kulübü (Shizuoka)
En İyi 8 / Kurumsal Olmayan Vakıf – Kyoto Kodokan (Kyoto)
En İyi 8 / Seiryukan (Saga)
En İyi 8 / Shimizu Kenyu Gençler Kendo Kulübü (Fukushima)

Japonya Dojolar Arası Gençler Kendo Turnuvası (42. İlkokul Erkekler Bireysel)

Birincilik / Goto Jin – Godokan Goto Dojosu (Gifu)
İkincilik / Ogaku Teruki – Konoike Dojosu (Nara)
Üçüncülük / Hamada Daisuke – Sarufutsu KendoGençler Spor Kulübü (Hokkaido)
Üçüncülük / Tagami İppo – Omochanomachi Kendo Kulübü (Tochigi)

En İyi 8 / İshii Tomoya – Onitaka Kenyukai (Chiba)
En İyi 8 / Yokomine Shin – Shibushi Budokan (Kagoshima)
En İyi 8 / Ono Kazu – Ryounkan Murakumo Dojosu (Toyama)
En İyi 8 / Toda Yuto – Kurokami Gençler Kendo İkuseikai (Nagasaki)

Japonya Dojolar Arası Gençler Kendo Turnuvası (42. Ortaokul Erkekler Bireysel)

Birincilik / Kawaguchi Shun – Kyoto Kodokan (Kyoto)
İkincilik / Takahashi Yasuto –  Hitachi Minikler Kendo Kulübü (İbaraki)
Üçüncülük / Oguro Naoshi – Josuikan (Fukuoka)

Üçüncülük / Suzuki Tatsuya – Uenotai Kenyukai (Chiba)
En İyi 8 / İnomoto Riku – Miyazaki Sato Dojosu (Miyazaki)
En İyi 8 / Ohira Shoto – Tomatsukan Dojosu (Tokyo)
En İyi 8 / Onoue Shusuke – Ureshino Kendo Gençler Topluluğu (Mie)
En İyi 8 / Koyanagi Soshi – İmajuku Gençler Kendo Kulübü (Fukuoka)

Japonya Dojolar Arası Gençler Kendo Turnuvası (35. İlkokul Kızlar Bireysel)

Birincilik / Fukuoka Sakura – Hiroshima Seifu Dojosu (Hiroshima)

İkincillik / Kitajo Kokone – Tsuoka Kenyukai (Kanagawa)
Üçüncülük / Kadota Rika – Osone Kenyukai (Osaka)
Üçüncülük / Takahashi Akiha – Shubukan (Akita)

En İyi 8 / Kano Reina – Onokita Kendo Gençler Spor Kulübü (Fukuoka)
En İyi 8 / Okoma Motoka – Aibukan Takezawa Dojosu (Gunma)
En İyi 8 / Shimauchi Saori – Wako Kenshinjuku (Yamaguchi)
En İyi 8 / Narahashi Yuna – Seiryukan (Saga)

Japonya Dojolar Arası Gençler Kendo Turnuvası (35. Ortaokul Kızlar Bireysel)

Birincilik / Naito Shiori – Yamanashi Kenshinkan (Yamanashi)
İkincilik / Kogawa Hiroka – Yamato Ortaokulu (Saga)

Üçüncülük / Inohara Yuzuki İzumi Kenyu
Gençler Spor Kulübü (Kagoshima)

Üçüncülük / Miwa Junko Shiseikan Asahi Dojo Gakenshikai (İbaraki)
En İyi 8 / Miyahara Risa – Wakamai Gençler Kendo Kulübü (Fukuoka)
En İyi 8 / Amada Minami – Yukikobukan (İbaraki)
En İyi 8 / İchikawa Kirari – Fukuoka Josuikan (Fukuoka)
En İyi 8 / Onishi Nozomi – Uenodai Kenyukai (Chiba)

Çeviren: Salih Can Demir
Kaynak: zendoren.org